Kostelec u Heřm. Městce 182

Kdo jsme

Školu zakládáme jako tři společníci:

Mgr. Zdeněk Kratochvíl

Prošel si mnoha obory, aby se stal koučem, lektorem a ředitelem soukromé základní školy. Následně se rozhodl, ve spolupráci s dalšími rodiči, založit vlastní školu, která se zaměřuje na objevování a rozvoj talentů.

Luboš Vaníček

Ing. Monika Hájková

Našim cílem je vytvořit  Montessori školu s prvky intuitivní pedagogiky, která hodnoty těchto filozofií nejen interpretuje, ale i jimi žije. Nabízíme kvalitní zázemí pro denní studium pro zhruba 50 žáků, při kterém se zaměřujeme hlavně na objevování a rozvoj talentů dětí.

Ve škole je také počítáno s kapacitou více jak 200 žáků pro děti v individuálním vzdělávání. Myslíme si, že tento směr výuky je budoucností, a proto ho chceme podporovat a budovat tak síť center po celé republice.

Jsme přesvědčeni, že v každém z nás je talent, který je potřeba najít a rozvíjet. Pak můžeme společně budovat lepší svět.