Rozvrh hodin pro první trojročí

Začínáme každý den v 8:45 a končíme ve 12:30 následně jdou děti na oběd pod dozorem paní učitelky nebo pověřené osoby. Přestávky nemají časovou dotaci v rozvrhu, probíhají řízeně, kdykoliv během dopolení výuky, je na zvážení pedagoga, jestli práci s dětmi potřebuje dodělat, nebo vnímá, že je jim potřeba dát prostor naopak dřív. Poslední hodina je vždy trávena venku a výuka daného předmětu je k tomu přizpůsobena. Děti se každý den, věnují úkolům z třech stěžejních oblastí a to je matematika, český jazyk a anglický jazyk.

Rozvrh hodin pro druhého trojročí

I v druhém trojročí začínáme v 8:45 každý den, družina funguje od 7:30 a končí v 16:00 hodin. I zde se každý den zaměřujeme hlavně za zvládnutí práce ve třech stěžejních předmětech a to je český jazyk, matematika a anglický jazyk. Až po té co mají žáci zvládnutou práci v těchto předmětech, mohou se jít věnovat činnosti v dalších. Samozřejmostí pak je každý den před obědem hodina venku, kde se děti protáhnou a udělají si chuť na oběd ať už v rámci tělocviku nebo projektu. Oběd nám začíná ve 12:30 takže chvilku před touto hodinou odcházíme ze školy na jídlo.