Poděbradova 842, Chrudim IV, 537 01 Chrudim
+420 604 130 528
zsc@zscomenia.cz

Dokumenty do dětského klubu

"učíme se navzájem a stoupáme výš"

Dokumenty do dětského klubu

Přihláška dítěte k zápisu do dětského klubu, pro účast na příměstských táborech a pro využití dopravy při Základní Škole Comenia s.r.o. Vzor potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce Vzor žádosti o potvrzení z ČSSZ Vzor-potvrzeni-o-postaveni-na-trhu-prace- Vzor žádosti o potvrzení z ČSSZ Monitorovací list podpořené osoby (verze 6)

Další dokumenty související s péčí o dítě v dětském klubu/na příměstském táboře/ jsou předány na osobní schůzce při přijetí dítěte k poskytování služby. 

Jedná se o:
Smlouva o poskytování služby péče o dítě v DK ZŠ Comenia
Provozní řád dětského klubu
Dotazník Informovaný souhlas GDPR

Secured By miniOrange