Poděbradova 842, Chrudim IV, 537 01 Chrudim
+420 604 130 528
zsc@zscomenia.cz

Hledáme vychovatele na příměstský tábor

"učíme se navzájem a stoupáme výš"

Hledáme vychovatele na příměstský tábor

 

Vychovatel na příměstském táboře  

Máš zájem o vedení příměstského tábora pro děti na 1. stupni ZŠ? Máš zkušenosti s prací s  dětmi na 1. stupni ZŠ? Jsi zodpovědný a pečlivý?  

Staň se vychovatelem příměstského tábora ZŠ Comenia! 

Oslovujeme pedagogy a lektory, studenty, praktikanty či vedoucí táborů a skautů, maminky  na rodičovské a všechny ostatní, kteří v tom, co děláme, vidí smysl. Pedagogická praxe stejně  jako pedagogická kvalifikace je výhodou, ale není podmínkou. Zkušenosti s výchovou  vlastních dětí ceníme stejně. Pracovali byste podle zpracované metodiky a připraveny  budete mít i materiály pro aktivity s dětmi. Pro úspěch uchazečů je rozhodující pozitivní  vztah k dětem, spolehlivost a nadšení pro věc. Hledáme aktivní vedoucí, kteří povedou tábor  a pomohou nám také s propagací.  

Tábory probíhají v Chrudimi v týdenních turnusech:  

od 2. 8. – 6. 8. 2021  

od 9. 8. – 13. 8. 2021  

od 16. 8. – 20. 8. 2021.  

Jde o pozice na 8 hodin denně (vždy od 7:30 do 16:00 nebo od 8:30 do 17:00 hod), lze  dohodnout zapojení v konkrétní týdny, finanční ohodnocení je atraktivní a odpovídá  náročnosti práce – víme, že uhlídat rozdováděné děti dá někdy pořádně zabrat. Tato práce je  ale také nesmírně naplňující.  

V případě zájmu, prosím, pošlete svůj životopis na adresu: renata.volejnikova@zscomenia.cz projektové manažerce dětského klubu a příměstských táborů, Ing. Renatě Volejníkové.  

Příměstské tábory jsou organizovány v rámci projektu „Podpora rodičů dětí na 1. st. ZŠ Comenia  v Chrudimi“, registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_107/0016331. 

Secured By miniOrange