Jak se přihlásit do dětského klubu

Pokud máte zájem:

O využití služby péče o dítě v Dětském klubu při ZŠ Comenia.

Nebo o účast dítěte na příměstských táborech.

Nebo o účast na společné dopravě při ZŠ Comenia.

Vyplňte prosím přihlášku:

Jak se přihlásit do dětského klubu:

Aby jste se mohli přihlásit do našeho dětského klubu musíte udělat tyto tři kroky:

Ověřit si volnou kapacitu

V současnosti není dětský klub plně využit dětmi ZŠ Comenia a nabízí péči o děti, které navštěvují i jiné základní školy. Maximální kapacita dětského klubu je 25 dětí.

Volnou kapacitu naleznete zde

Splňujete zákonné podmínky?

Rodič, který pečuje o dítě a se kterým dítě žije ve společné domácnosti (pokud oba rodiče pečují a žijí s dítětem ve společné domácnosti, potom musí níže uvedené splňovat oba):
a. je zaměstnán
b. podniká
c. studuje
d. je v rekvalifikaci
e. je veden jako uchazeč na úřadu práce

Musíte se už jen přihlásit!

Poslední bod je podání přihlášky, bez té Vás nedokážeme zaregistrovat a samozřejmostí je doložit potřebné dokumenty, vše najdete pod odkazem níže.

Dokumenty k přihlášení do dětského klubu

A jak přihlášku podáte?

Je to jednoduché, máte tři možnosti:

Elektronicky

Vyplníte elektronickou přihlášku, kterou naleznete pod odkazem níže a zašlete na emailovou adresu renata.volejnikova(@)zscomenia.cz

Osobně

Druhá možnost je fyzicky doručit, po telefonické dohodě s Renatou Volejníkovou na tel.: 775 733 599

Poštou

Poštou na adresu školy: Základní škola Comenia, Poděbradova 842, 537 01, Chrudim

Aktuální obsazenost dětského klubu

V současnosti není dětský klub plně využit dětmi ZŠ Comenia a nabízí péči o děti, které navštěvují i jiné základní školy. Maximální kapacita dětského klubu je 25 dětí