Měníme značku

Měníme značku

Krásný den, postupně se dostáváme k tomu co jsem sliboval na schůzce v září. Přecházíme na nový informační systém, který pro Vás pro rodiče bude mít hlavní výhodu v tom, že informace budou uceleně na jednom místě pod jedním přihlášením. Přehledný kalendář akcí, informace o výuce a komunikace se školou formou jednoduchého četu aplikací v telefonu.

Postupně s tím i přecházíme na značku, která sjednotí nově vznikající školy ve Vyškově a v Prostějově. Škola by se také od září měla rozšířit o Mateřskou školu, školní výdejnu a od ledna 2023 už o klasickou školní družinu. Proto i s přestěhováním do Bylan dojde ke změně názvu školy na Mateřská škola a základní škola TALENT Bylany s.r.o..

A protože administrativní prostředí v novém webu je už prakticky hotové (dolaďujeme nějaké technické věci s poskytovatelem služby) změnil jsem i úvodní stránku našeho webu, aby odpovídala jednotnosti značky TALENT jako takové.

Doufám, že se Vám nové prostředí bude líbit a usnadní Vám získávání informací o naší škole a vzdělávání Vašich dětí.

Krásný advent, Mgr. Zdeněk Kratochvíl

Odkaz na nový web: https://bylany.zstalent.cz