Mgr. Lucie Zezulová – koordinátorka domácího vzdělávání

Mgr. Luce Zezulová

Úspěšně absolvovala studium na Masarykově univerzitě, obor učitelství pro druhý stupeň, aprobace matematika – zeměpis.

Začínala jako učitelka na druhém stupni základní školy, kde mimo vzdělávání žáků koordinovala i tvorbu ŠVP. V současné době se již pátým rokem věnuje domácímu vzdělávání svých čtyř dětí, učí a vykonává výchovně poradenskou činnost na státní základní škole.

Od roku 2017 se stará o zhruba 50 žáků v domácím vzdělávání, původně na soukromé základní škole Na rovině v Třebosicích, aktuálně pro naši základní školu a to na prvním i druhém stupni.

Nadále si rozšiřuje své kompetence ve svobodném vzdělávání a moderní didaktice (například v metodice Líného učitele). Její největší zálibou je cestování, zpívaní, permakultura a minimalismus…

Email.: lucie.zezulova@zscomenia.cz